Author Archives: Marek Kolenič

About Marek Kolenič

Absolvent Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze, trenér 3. třídy a držitel 1. kyu v judu. Kvůli studijním povinnostem dlouhodobě mimo Liberec, na chodu oddílu se podílí především administrací tohoto webu.

Soustředění 2021

Marek Kolenič   18.7.2021

Vážení rodiče, letošní soustředění proběhne v v prostorách výcvikového centra Army Arms v Hrádku nad Nisou. Objekt je zabezpečený, proto budeme pečlivě hlídáni. Děti si od Vás převezmeme v neděli 8.8. 2021 v 10:30 u restaurace Nostalgie v Hrádku nad Nisou (adresa: Lidická 227, Hrádek nad Nisou, 463 34). Děti Vám předáme na stejném místě 14.8. v 10:30. Vaše děti… Read more »

Začínáme s tréninky

Marek Kolenič   5.12.2020

Vážení rodiče, po dohodě se školou zahajujeme opět judistický kroužek. Doporučení školy je rozdělit děti na dvě skupiny a vystřídat je v polovině. To by s ohledem na postavení a uklizení žíněnky znamenalo, že bychom cvičili cca 30 min. To mi nepřijde efektivní, a tak bych zůstal u naplánovaného střídání po týdnech. Rozdělení do skupin zůstává tak, jak jsem jej… Read more »

Opatření COVID

Marek Kolenič   9.10.2020

Vážení judisté a rodiče, pro uklidnění Vás všech patřím do skupiny, která byla testována a výsledek byl negativní. Těšil jsem se na to, že v úterý se (sice v omezeném počtu ale přeci) uvidíme. Bohužel nové vládní nařízení nám to neumožňuje. Velice mě to mrzí, ale pojďme společně tuto těžkou dobu překonat a až se situace uklidní, tak se vrátíme… Read more »

Mimořádné opatření – COVID

Marek Kolenič   4.10.2020

Vážení judisté a rodiče, současná situace mě vede k následujícím krokům: 1) aktuálně se nacházím od pátku v preventivní karanténě, a proto musím plánovaný trénink 6.10. zrušit. 2) pro další 3 tréninky jsem rozdělil děti do dvou skupin, tak abychom dodrželi podmínky, které jsou aktuálně nastaveny: Pochopím, když v tomto období nebudete chtít dítě vystavit případnému riziku, pokud se tak… Read more »

Soustředění Kořínek 2020

Marek Kolenič   25.6.2020

Pod tímto odkazem naleznete pokyny k letošnímu soustředění, které se bude odehrávat již tradičně v Hotelu Kořínek 1. – 8. srpna 2020. Čestné prohlášení naleznete ZDE. Za tým trenérů Marek K.

Trénink odpadá!

Marek Kolenič   26.2.2020

Z důvodu havarijní situace v tělocvičně odpadá trénink 3.3., další trénink bude až po jarních prázdninách. Za pochopení děkuje tým trenérů